vanaf €44,50 excl. BTW p.p. De kosten zijn afhankelijk van het aantal personen en je wensen. Weten waar jouw ideale feestje op uitkomt? Vraag vrijblijvend een offerte aan en we sturen je een voorstel met verschillende mogelijkheden en bijbehorende prijzen.
Kosten extra opties
vraag vrijblijvend een offerte aan of geef ons een belletje
Locatie
Met dit themafeest komen we naar jou toe! We faciliteren namelijk op elke gewenste locatie. Ook kun je gebruik maken van 1 van onze partnerlocaties. Laat je voorkeur aan ons weten!
Black & Gold Party op locatie!
Wil je graag een themafeest organiseren maar niet van je medewerkers vragen dat het een moeilijk verkleedfestijn wordt? Organiseer dan een Black & Gold Party! Een elegant feest met twee kleuren die er overal uit springen. Gasten kunnen zelf invulling geven aan het thema; wil je sjiek-de-friemel stijlvol goud? Go for it! Liever goud en fout? Alles mag! Een Black & Gold Party is het perfecte thema voor een oud en nieuw feest, maar kan natuurlijk het hele jaar door georganiseerd worden om iets te vieren.
We komen tijdig bij je op locatie om de ruimte klaar te maken voor het feest. Wij zorgen voor zwarte en gouden ballonnen en slingers, muurversieringen en de juiste verlichting.
17:00 - Ontvangst
De gasten worden ontvangen met een glaasje bubbels op een gouden loper. De live band begint met spelen en creëert een gezellige sfeer.
18:00 - Chique diner
Het is tijd om gezellig met zijn allen te dineren. De tafels zijn prachtig opgedekt, geheel in het thema, en het diner wordt opgediend.
20:00 - Goochelaar
Na het heerlijke diner loopt er een goochelaar langs die alle gasten verbaast met zijn trucs.
21:00 - Feest
De band speelt opzwepende muziek. Twee danseressen zetten een indrukwekkende show neer en daarna gaan de gasten zelf de dansvloer op.
22:00 - Amuse
Onder het feesten door genieten de gasten van heerlijke amuses, geserveerd op dienbladen zodat de gasten kunnen blijven staan.
22:30 - Afsluiting
De laatste nummers worden gespeeld en alle gasten worden bedankt. Iedereen vertrekt met een stralend gezicht weer naar huis.
23:00 - Afbouw
De afbouw wordt 's avonds laat gedaan of in sommige gevallen de volgende dag.
Kan jij niet wachten op jullie eigen Black & Gold Party op locatie? Wij ook niet op die van jullie! Vraag een offerte aan voor meer informatie.
FAQ
Wij nemen alles uit handen waar jij niet mee bezig wilt zijn. Van enthousiaste uitnodigingen tot de laatste afzakkertjes en van de catering tot het entertainment. Bij ons kun je terecht voor de aankleding, opbouw, invulling en afbouw van jouw themafeest. Wij hebben een flink aanbod van samenwerkingen met cateraars, cocktailshakers, barmedewerkers, DJ’s, bands, entertainers, decorbouwers. Noem het maar op! Ook kunnen we jouw feest combineren met een workshop of een spelshow. De opties zijn eindeloos!
Twijfels over jouw locatie? Geen zorgen! Wij kunnen altijd langskomen om de ruimte te bekijken en je een beter beeld te geven van de mogelijkheden. Bang dat er te weinig ruimte is? No problemo! Dan zorgen we ervoor dat we het deels buiten kunnen organiseren in een gave tent. Heb je geen locatie op het oog? Geen paniek! Wij hebben samenwerkingen met locaties door het hele land en kunnen ook voor jouw feest een passende plek vinden.
Naast het feit dat je geen kosten voor een locatie hoeft te betalen bied het je ook belastingvoordelen. Door de WKR betaal je geen belasting op consumpties én legt het geen beslag op de beschikbare vrije ruimte. Daarnaast geldt er voor maaltijden nog het normbedrag van €3,35 per maaltijd. Dit kan je tot de loon van de werknemer verrekenen, maar dit kan ook als eindheffingsloon in de vrije ruimte worden ondergebracht. Oftewel heel veel voordeel!
Bij ons heb je de keuze uit drie drankenarrangementen; standaard, uitgebreid en luxe.
Het standaard arrangement bestaat uit alles wat je nodig hebt voor een prima feestje:
– bier / 0.0% bier
– rode en witte wijn
– frisdranken en jus d’orange
Liever iets meer keuze? Bij het uitgebreide drankenarrangement komen daar de sterke dranken zoals wodka en bacardi en verschillende speciaalbieren bij.
Komen er gasten die van cocktails houden? Het luxe arrangement voegt aan het uitgebreide arrangement een aantal cocktails toe zoals gin tonics, cosmopolitans en dark & stormys.
Heb je andere wensen voor jouw feest? Aarzel niet om ze te bespreken.
Uiteraard! Voor ieder themafeest hebben wij passende cateringsopties die je kunt boeken. Of je nu laagdrempelige borrelschalen wilt neerzetten, amuses op zilveren schalen wilt laten serveren of wat chefkoks in hun element wilt hebben staan – we’ve got you! Bespreek je wensen met ons en we kiezen samen met jou de beste opties.
Natuurlijk! Hoe jij je themafeest ook wilt invullen, wij zijn flexibel. Elk feest is anders en dat maakt ons werk juist zo leuk! Wij staan open voor jouw wensen en willen niets liever dan dat jouw event perfect is. Bij LeisureTeam vinden we het juist gaaf om als we iets unieks kunnen neerzetten. Goed georganiseerd en geheel op maat, daar gaan we voor. Aarzel niet om contact op te nemen voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek.
Jouw persoonlijke partymanager zal een aantal stappen doorlopen bij het organiseren van jouw Black & Gold Party op locatie:
1. Je vraagt een vrijblijvende offerte aan.
2. Er vindt een kennismakingsgesprek plaats, zodat we elkaar goed leren kennen.
3. Nadat we alle wensen hebben besproken, komen wij met een voorstel op maat. Dit bevat een eventplan en een prijsindicatie.
4. Krijgen wij een GO? Dan starten wij direct met de voorbereidingen! Uiteraard geven wij jou gedurende het proces regelmatig updates.
5. Je ontvangt tijdig van ons een draaiboek met alle details van het feest.
6. De dag van jouw Black & Gold themafeest is aangebroken. Jouw persoonlijke partymanager ziet erop toe dat alles volgens plan verloopt. Wij hebben er zin in, jij ook?!
Dit regelen wij voor jouw Black & Gold Party op locatie!
Als de gasten zich bezighouden met hun outfit verzorgen wij de rest van het themafeest. Denk aan slingers, lopers, tafelkleden en overige versiering in zwart goud. Dan zijn we er nog niet natuurlijk! Om het event stijlvol te houden regelen wij eten in style. Wil je een buffettafel klaar hebben staan? Kan! Liever kleine amuses geserveerd door obers op zilveren plateaus? Kan ook! We regelen een live jazzband die de hele avond nummers (en verzoekjes!) speelt. En natuurlijk aerial danseressen die een spectaculaire show neerzetten! Of een goochelaar die iedereen verbijsterd met zijn kunsten! Wat dacht je van een limbo wedstrijd voor alle gasten?! Ideeën en opties genoeg om jouw Black & Gold Party eruit te laten springen. Neem vrijblijvend contact met ons op om te bespreken hoe we jouw event kunnen organiseren.
Black & Gold versiering (zwarte en gouden ballonnen, slingers en muurversieringen)
Sfeerverlichting
Bar inclusief glaswerk
Standaard drankenarrangement (3 uur)
Benodigde statafels met rokken, eettafels, stoelen
Bovenstaand pakket is dus altijd inclusief dranken en personeel! De kosten per persoon hangen af van je groepsgrootte en overige wensen. Voorbeeld: bij 100 personen is dit pakket €44,50 excl. BTW p.p. Kosten besparen? Zet jullie eigen tap talent in!
Maak jouw feest helemaal compleet met:
Licht- en geluidsinstallatie inclusief DJ of band
Toepasselijke fotohoek + fotograaf
Gouden loper
Twee danseressen
Chique diner
Goochelaar
Weten waar jouw ideale feest op uitkomt? Vraag een offerte aan of geef ons een belletje en dan maken wij een berekening op basis van jouw groepsgrootte en wensen. Hebben we al gezegd dat alles vrijblijvend is? 😉
Dit vonden andere mensen
Ivar
Valtech
Vol Lof!
Iedereen die ik vanaf de week daarna heb gesproken was vol lof over het feestje, daar doen we het voor dus volgend jaar weer als je het mij vraagt! Hartstikke bedankt voor de goede organisatie en tot de volgende keer.
Marieke
Rabobank
Super geslaagd!
Ik kreeg snelle en enthousiaste hulp op zoek naar een leuke activiteit. Na het invullen van het contactformulier had ik jullie dezelfde dag nog aan de lijn. Het was super geslaagd. Goed geregeld, dankjewel!
Johan
Prorail
Geweldig team!
Enorm compliment hoe jullie alles hebben opgezet die dag! Echt een top team!
Marieke
Saxion
Zeer geslaagd feest!
‘Het was een zeer geslaagd feest, wij hebben eigenlijk alleen maar positieve geluiden gehoord 😊
Van veel collega’s gehoord dat ze ontzettend hebben genoten van alles, het leuke spel, het heerlijke eten en de gezellige aankleding van de ruimte ook.’
Peter
Prometheus
Complimenten!!
Ik hoor van verschillende collega’s dat het een mooi en verzorgd black & gold feest was. Complimenten voor jullie! Nog bedankt voor je inzet en wellicht tot een volgende keer!